Man City – Griezman, ky është lajmi i fundit

City kontakton Griezmanin. Mediat në Angli raportojnë se Pep Guardiola ka folur direkt me sulmuesin javën…

Sterling – Barcelona, këtë lëvizje askush nuk e kishte pritur

Barcelona shënjëstron Sterlingun, City i gatshëm të shesë anglezin. Barcelona është e interesuar që të transferojë…

Barcelona s’ka të ndalur, po e transferon edhe një lojtar nga Manchester City

Fernandinho është opsion për Barcelonën. Feronandinho mund të largohet në ditët e ardhshme nga Manchester City.…

Shpërblehet Pep Guardiola

Pep Guardiola shpallet menaxheri i sezonit 2020/21 në Premierligë. Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është…

Cilat janë rekordet e Pep Guardiolës në Ligën e Kampionëve

Pep Guardiola suksesin më të madh në Europë e kishte me Barcelonën dhe kjo nuk është…

Përse Guardiola nuk do mund ta fitojë kurrë më Ligën e Kampionëve

Agjenti i Yaya Toure: “Pep Guardiola nuk do të fitojë përsëri Champions League-n për shkak të…

Nuk përmbahet vëllai i Agueros – shpërthen keq ndaj Guardiolës

Sergio Aguero zhvilloi ndeshjen e fundit me ekipin e Manchester City-t në finalen e “Champions League”…

U turpërua nga Chelsea – Guardiola deklarohet pas humbjes në finalen e Ligës së Kampionëve

Chelsea ka mposhtur Manchester Cityn në kuadër të finales së Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net. Goli…

Chelsea shpallet kampione e Evropës

Chelsea është kampioni më i ri i Evropës, duke mposhtur kështu Manchester Cityn me rezultat 1-0.…

Manchester City – Chelsea, këto janë formacionet startuese

Manchester City dhe Chelsea do të kërkojnë sonte të mbyllin sezonin me trofeun me të veçantë…

Para finales së Ligës së Kampionëve – Guardiola vjen me deklaratë të fuqishme

Pep Guardiola kërkon trofeun e Championsit. Manchester City është shumë pranë trofeut të Ligës së Kampionëve,…

Sonte finalja e Ligës së Kampionëve: Man City – Chelsea, formacionet e mundshme

Sonte do të zhvillohet finalja e madhe e garës më prestigjoze evropiane në nivel klubesh, Ligës…