Zbulohet fatura financiare, ja sa milionë euro i ka kushtuar koronavirusi Shqipërisë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ në News24…