Home / Tag Archives: pushime

Tag Archives: pushime

Ryva në pushime luksozë në këtë vend, publikon pamje mahnitëse

Ryva ka nisur pushimet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi është larguar pak nga angazhimet muzikore dhe po shijon pushimin në Stamboll të Turqisë, shkruan rtv21 Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 140 mijë ndjekës, Ryva ka publikuar një fotografi të shkrepur në Stamboll. Fotografia ka marrë shumë pëlqime …

Read More »

Dafina në mall për pushime në Maldive (Video)

Dafina Zeqiri dëshiron që të rikthehet për pushime në Maldive Këngëtarja, e cila ka qenë shumë aktive këtë fillim vit duke sjell dy këngë të reja, ka postuar një video në InstaStory duke treguar se ka mall për kthim në Ishujt Maldive. Kujtojmë që këngëtarja ishte disa herë në pushime …

Read More »

Burri e dërgon në pushime luksoze, Adelina e shpërblen me përqafime

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që në publik u bë e njohur që në daljen e parë. Ajo sidomos në këto vitet e fundit është shumë e përfolur në pubik, sidomos pas lidhjes me burrin maqedonas 50 vjeçar e me të cilin tani ka një djalë, përcjell ORAinfo. Adelina asnjëherë nuk heziton të na tregojë për jetën e saj luksoze. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e ka shkuar në Londër me burrin dhe ka postuar një foto duke u përqafuar me të./ORAinfo/

Read More »