“Po më mbajnë peng”, Zbulohet çfarë ka ndodhur me Princeshën e Dubait, reagon familja mbretërore

Familja mbretërore saudite ka thyer heshtjen pas videove ku Princesha Latifa pretedonte se po mbahej peng,…

Princesha e Dubait bën deklaratën e fortë: Babai po më mban peng, më ndihmoni

Vajza e udhëheqësit të Dubait, Princesha Latifa Al Maktoum, e cila u përpoq të largohej nga…

Tradhëtoi miliarderin me rojen, sheikut i dalin në dritë torturat

Sundimtari miliarder i Dubait, Sheiku Al Maktoum urdhëroi rrëmbimin dhe torturimin e dy vajzave të tij…