Roberti shijon borën bashkë me vajzën

Robert Berisha vazhdon të jetë aktiv në rrejtet sociale ku edhe osedon me mijëra ndjekës. Sot…

Nora i vë në siklet meshkujt, del me ‘miniq’ provokues në publik

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa…

Pas ndarjes nga Patrisi, ky është raporti që ka Roberti me Tunën

Këngëtari Robert Berisha nuk heziton së foluri publikisht për jetën e tij private. I ftuar në…

U nda nga Roberti, pse Nora e mban rrethin në gisht?

Nora Istrefi e ka rrethin në gisht. Më shumë se muzika e saj, ka bërë zhurmë…

‘Rrini gati’, Nora vjen kaq provokuese në imazhet e fundit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa…

Nora apo Renee, cila është veshur me bukur në paraqitjen e fundit

Nora Istrefi shfaqet plot stil së bashku me vajzën Renee Këngëtarja ka publikuar imazhin me vajzën…

Pas Robertit, modelja italiane i “gjuhet” Getinjos

Modelja italiane nuk iu ndahet shqiptarëve. Modelja Maria Bove javë më parë ishte në Kosovë, meqë…

Nora del për kafe me shoqe, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa…

Nora shfaqet provokuese në këtë veshje të ngushtë

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa…

E veshur e tëra në të zeza, Nora tregon edhe njëherë format e saj trupore

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa…

E veshur me ngjyrat e flamurit shtetëror, kështu e uron Nora 13 vjetorin e Pavarësisë

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa…

Roberti në darkë ‘romantike’ me personazhin që e njihni të gjithë

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar…