Home / Tag Archives: rregullohet

Tag Archives: rregullohet

‘Sasa’ rregullohet te frizerka, me këtë grim e frizur nuk do ta njihni

Adriana është bërë shumë e bukur. Aktorja e njohur, Adriana Matoshi ka befasuar me pamjen në imazhet e reja. Aktorja e cila fitojë simpatinë e publikut edhe me rolin e ‘Sasa’ në serialin ‘O Sa Mirë’ këtë herë ka shkëlqyer me dukjen, shkruan Indeksonline. Më grim profesional dhe veshje me stil ajo dukej për mrekulli. Ndryshe, aktorja po vazhdon të jetë aktive me projekte tq ndryshme.

Read More »

Afrona rregullohet për të dal sonte, vesh fustanin me të bukur që keni parë

Çifti Afrona dhe Blero pritet ta kurorëzojnë këtë vit dashurinë e tyre. Njihet për stilin dhe elegancën që ka. Së fundmi në një foto që ka postuar Afrona, e rregulluar me një grim profesional e me një fustan të zi po rrezaton e tëra, shkruan “Kosovarja”. Sigurisht, të fejuarin e saj Bleron me këtë pamje do ta lë pa koment. Kujtojmë që çifti pritet ta kurorëzojnë këtë vit dashurinë e tyre me një dasmë.

Read More »