Home / Tag Archives: rregulluar

Tag Archives: rregulluar

E ka rregulluar veten shumë bukur

E ka rregulluar veten shumë bukur

Grimerja, Njomza Martinaj është një ndër më të pëlqeyrat nga publiku. Përveç si grimere ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan KosovaToday. Duke qenë një person shumë i njohur ajo posedon edhe shumë ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton …

Read More »

Niveli lartë i edukatës së udhëtarëve kanadezë, mënyra mbresëlënëse si dolën nga aeroplani (Video)

Qetësia dhe rendi që treguan udhëtarët kanadezë, derisa dilnin WestJet është pëlqyer shumë prej shikuesve. Mënyra mbresëlënëse se si dolën nga aeroplani, tregon për një nivel të lartë të edukatës, pa shkaktuar aspak tollovi, transmeton KosovaToday. Doktor Ilir Osmani nga Sistina Oftalmologija tregon për trajtimin e kataraktës në sy “Jam …

Read More »

Afërdita, kaq bukur është rregulluar për në dasmë

Afërdita, kaq bukur është rregulluar për në dasmë

Afërdita Demaku po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer për publikun. Përveç me këngë të reja, ajo është shumë aktive në mbrëmje, dasma e festa të ndryshme, përcjell KosovaToday. Krahas angazhimeve të shumta, ajo nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon …

Read More »

Ka bërë grimin dhe frizurën më të bukur

Ka bërë grimin dhe frizurën më të bukur

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë. Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan KosovaToday. Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim …

Read More »

Engjit, mahnitë me pamjen

Engjit, mahnitë me pamjen

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, përcjell KosovaToday. Krahas angazhimeve të shumta, Engji nuk mungon as me postime të ndryshme në …

Read More »

E ka bërë tamam si ‘kukull’

E ka bërë tamam si ‘kukull’

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo. Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku …

Read More »