Përgjimet e Ndrangheta/ Paloka: “Kam frikë se hija që i ka rënë Ramës dhe Veliajt dinë diçka më shumë”

“Afera Ndrangeta/ A priten përgjime të reja?”, ka qenë pyetja e shtruar në emision. “E para,…

Mbyllja e hetimeve për dosjen 184, Bardhi: Akuza vetëm për disa zyrtarë lokalë, shqiptarët presin ndëshkimin e organizatorëve të vërtetë

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për mbylljen e hetimeve nga Prokuroria e…