Real Madridi jep lajmin aspak të mirë për Ramosin

Real Madridi njofton se Ramos ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Duket se ky vit ka filluar…

Zidane tani edhe strateg, Reali rrezikon ta humbasë

Zinedine Zidane, duke mundur Liverpoolin dhe Barcelonën brenda 5 ditësh është shndërruar për opionionistët nga menaxhues…

Mungojnë shumë yje, Real Madridi publikon listën anti-Liverpool

Reali publikon listën anti-Liverpool, mungojnë shumë yje. Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen…

Real Madrid – Liverpool, këto pritet të jenë formacionet startuese

Real Madrid do e pres Liverpoolin në “Alfredo di Stefano”, sfidë e vlefshme për çerekfinalen e…

Zidane fton këta lojtarë në ndeshjen kundër Liverpool

Publikohet lista e lojtarëve ftuar nga Zidane për ndeshjen e Realit kundër Liverpoolit. Megjithëse se pati…

Zidane: Askush nuk e ka fajin për lëndimin e Ramosit

Zidane thotë se askush nuk e ka fajin për lëndimin e Ramosit. Zinedine Zidane është shfaqur…

Lëndohet Ramos, humb “El Clasicon” dhe dy ndeshjet ndaj Liverpoolit

Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka pësuar lëndim muskulor. Pavarësisht që sapo është kthyer nga…

Kjo është deklarata e Ramos pas fitores ndaj Kosovës

Ramos i lumtur për fitoren ndaj Kosovës. Sergio Ramos i luajti vetëm 7 minuta në fitoren…

Ky pritet të jetë formacioni i Spanjës ndaj Kosovës

Spanja e pret Kosovën na “La Cartuja” në ndeshjen e parë midis këtyre dy shteteve. Pavarësisht…

Zlatan Ibrahimovic është gati për Kosovën

Ibrahimovic gati për Kosovën, starton kundër Gjeorgjisë – Spanja me disa ndryshime. Suedia dhe Spanja do…

Zidane merr vendim të papritur për Ramosin

Ramos nuk grumbullohet për ndeshjen ndaj Celta Vigos Real Madrid ka publikuar listën e lojtarëve për…

Zidane befason me këto fjalë pas kalimit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve

Zidane deklarohet pas kalimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve: Luajtëm shumë mirë në defanzivë. Zinedine…