I kemi parë gjithmonë në sherr, kush është personi që pajtoi Stresin dhe Noizyn

‘Konflikti’ mes këngëtarëve. . Mandi Nishtulla, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Expuls”, ku…