Skandali tek Senatoriumi, flet sanitarja Tire Alldërvishi: “Jam e tronditur…”

Tire Alldërvishi është 59 vjeçarja që mashtroi një vajzë dhe i zhvati miliona lekë duke u…

Skandali/ Sanitarja e Senatoriumit hiqet si infermiere, i merr vajzës 8 mln lekë për t’i shëruar të ëmën:

Emisioni “Stop” transmetoi mbrëmjen e së martës rastin skandaloz në spitalin Covid 2, ku një sanitare…