Tifozët ‘pushtojnë’ fushën, shtyhet ndeshja Manchester United – Liverpool

Shtyhet ndeshja Manchester United – Liverpool. Ndeshja mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit është shtyrë, për shkak…

Trajneri i Manchester Unitedit zbulon se çfarë bisedoi me tifozët protestues të Manchester Unitedit

Solskjaer zbulon se çfarë bisedoi me tifozët protestues të Manchester Unitedit. Ole Gunnar Solskjaer ka zbuluar…

Tradhëtuan Serinë A tre të mëdhenjtë e Italisë

Tre të mëdhenjtë e Italisë kanë tradhtuar Serinë A, por lakmia e tyre nuk vjen si…