Ndodh edhe kjo, Llapjanët dërgojnë trofeun në xhami për Fiter Bajram!

Llapjanët i janë gëzuar tej mase fitores së mbrëmshme karshi Klubit Futbollistik “Dukagjini”. Ka qenë trajneti…

Batatina: Urime Besfortit që ia dhuroi tri pikët Ballkanit

Batatina ka reaguar duke thënë urime Besfortit që ia dhuroi tri pikët Ballkanit. Ballkani e ka…

A do të martohej me Edon Zhegrovën? – Qeqa Krelani habitë me përgjigjen

Qeqa Krelani befason me përgjigjen. Edon Zhegrova dhe Qeqa Krelani kanë pasur në të shkuarën përplasje…

Komisioni Disiplinor e merr vendimin final për Tahir Batatinën

Komisioni Disiplinor ka marrë vendim për gjuhën e papranueshme të përdorur nga trajneri i Llapit, Tahir…

Reagon Çitaku: Neveritëse deri në palcë gjuha e Batatinës ndaj gazetares Qëndresa Krelani

Vlora Çitaku ka thënë se është neveritëse deri në palcë gjuha e Batatinës ndaj gazetares Qëndresa…