Challandes deklarohet pas përballjes së Kosovës me Maltën

“Ndeshje e mirë, por duhet të përmirësohemi në finalizim”, kështu thotë Bernard Challandes. Kosova mori fitoren…

Tri ndeshjet e radhës së Kombëtares së Kosovës

Këto janë tri ndeshjet e radhës së Kosovës. Kombëtarja e Kosovës ka zhvilluar tri ndeshjet e…

Challandes tregon ëndrrën: “Të kualifikohemi dhe ta fitojmë Botërorin”

“Të kualifikohemi dhe ta fitojmë Botërorin”, Challandes tregon ëndrrën. Kosova e nis nesër kampanjën për kualifikimin…