“Me zemër të pikëlluar do votoj pro shkarkimit të Trump!”/ Shefi i Shtëpisë së Bardhë po braktiset nga republikanët, ja raportimet e fundit

Disa republikanë po shkëputen nga linja e partisë së tyre dhe janë gati të votojnë pro…