Prej vitesh e fshehur, më në fund zbulohet fytyra e gruas muslimane të Khabib Nurmagomedov

E fshehur prej vitesh, kjo është gruaja myslimane e kampionit Khabib Nurmagomedov. Legjenda e UFC-së, Khabib…

Mësohet data e meçit dhe kundërshtari për Khabib Nurmagomedovin

Caktohet kundërshtari dhe data e meçit të radhës për Khabib Nurmagomedovin. Kampioni i peshave të lehta…