Home / Tag Archives: vazhdon

Tag Archives: vazhdon

Çfarë është SPAK , Eshte ajo gjë qe do ja fus politikaneve !

Çfarë është SPAK , Eshte ajo gjë qe do ja fus politikaneve !

Emri i gjatë është “Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar”, por që tani njihet me inicialet SPAK, dhe kjo strukturë përbëhet nga Prokurorisë së Posaçme si dhe Njësia e Posaçme Hetimore me emrin “Byroja Kombëtare e Hetimit”, BKH, në varësi të saj. DITA ka në dorë dokumentin …

Read More »

Zbulon shumë me fustanin që ka veshur

Zbulon shumë me fustanin që ka veshur

Tayna vazhdon të jetë ndër reperet më të përfolura në vend. Ajo me këngët e saj ka bërë për vete mijëra fansa, shkruan KosovaToday. Krahas muzikës Tayna është aktive edhe në rrjete sociale. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan dhe po …

Read More »

Icardi – Juventus, çka do të ndodh të dielën?

Icardi – Juventus, çka do të ndodh të dielën?

Nuk ka zgjidhje tjetër, Mauro Icardi do të largohet gjatë kësaj vere nga Inter. Ylli argjentinas po vazhdon të mbajë Juventusin në krye të preferencave të tij, por kjo pritje nuk do të vazhdojë përgjithmonë. Sipas ‘Corriere della Sport’, 26 vjeçari do të presë Juventusin deri të dielën, për të …

Read More »

Correa i gatshëm për Milanin

Correa i gatshëm për Milanin

Rodrigo Moreno është ende duke stërvitur me Valencian, pavarësisht një marrëveshjeje të arritur mes Atletico Madrid dhe klubit Andaluzian që sulmuesi të bashkohet me ekipin e Diego Simeone për rreth 60 milionë euro. Bisedimet janë të lidhura ngushtë me bisedimet midis Milan dhe Colchoneros për transferimin e Angel Correa, me …

Read More »

Bëhet bionde, do të befasoheni me pamjen e saj të re

Bëhet bionde, do të befasoheni me pamjen e saj të re

Linda Morina vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë. Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’, shkruan KosovaToday. Tashmë Linda është e njohur për publikun e gjerë, e duke e qenë e tillë padyshim se ka edhe numër të madh …

Read More »

Foto me të dashurin, ja kush është ai

Foto me të dashurin, ja kush është ai

Ajo është bashkuar me të dashurinë e saj. Aktorja e njohur turke, Hande Erçel, që tek ne u bë e njohur me rolin e “Selinit” tek seriali shumë i shikuar “Vajzat e diellit”, vazhdon të qëndrojë në krye të mediave turke. 25-vjeçarja u komentua shumë për lidhjen e saj me …

Read More »

Nora Istrefi po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil

Nora Istrefi po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil dhe tejet tërheqëse. Ajo gjatë kësaj kohë është shumë e angazhuar në mbrëmje e në koncerte të ndryshme, përcjell KosovaToday. Në secilën ndeje ajo zgjedh të duket unike në veshje, ashtu edhe në frizurë e në grim. Së fundi ajo …

Read More »

Mimoza ja me kë po i kalon pushimet tani

Mimoza  ja me kë po i kalon pushimet tani

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar. Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet edhe shumë në rrjetet sociale. Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza duket se po shoqërohet më …

Read More »