Home / Tag Archives: vjollca

Tag Archives: vjollca

Nuk do t’iu besoni syve, ja si dukej Vjollca Haxhiu në vitin 2002

Vjollca Haxhiu vazhdon të jetë këngëtarja ndër me të pëlqyerat për publikun shqiptar. Me zërin e saj ajo për vite të tëra vetëm sa e ka rritur numrin e adhuruesve të këngëve të saj, përcjell ORAinfo.Përveç këngëve të saj, Vjosa shquhet edhe si një femër shumë elegante dhe me sharm, shkruan ORAinfo.Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sonte ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me ndyshe se herave tjera ku jemi mesuar ta shohim me fustana të ndryshëm.Ajo mbrëmë ka dal me shoqën e saj Violeta Kajtasin. ndërsa për dallim nga herat e tjera, Vjollca është parë pa grim. Edhe kështu Vjollca po duket mjfat tërheqëse. /ORAinfo/

Read More »

Vjollca Haxhiu shfaqet pa pikë grimi, befason me pamjen e saj

Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos për atë të muzikës popullore.Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe si një femër shumë elegante dhe me sharm, shkruan ORAinfo.Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sonte ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me ndyshe se herave tjera ku jemi mesuar ta shohim me fustana të ndryshëm.Ajo mbrëmë ka dal me shoqën e saj Violeta Kajtasin. ndërsa për dallim nga herat e tjera, Vjollca është parë pa grim. Edhe kështu Vjollca po duket mjfat tërheqëse. /ORAinfo/

Read More »

Vjollca Haxhiu në ‘krahet’ e futbollistit të njohur, sa e lumtur po duket

Këngëtarja Vjollca Haxhiu është parë e shoqëruar me futbollistin e njohur të kombëtares së Zvicrës. Vjollca Haxhiu e Valon Behrami kanë kaluar një mbrëmje bashkë, ku duket se kanë dalë në një darkë miqësore.Futbollisti i njohur me prejardhje shqiptare madje edhe ka nënshkruar një fanellë të tij për këngëtaren, ndërsa në bazë të fotografive dhe videove, duket se ata kanë kaluar kohë shumë të mirë bashkë.

Read More »

Vjollca Haxhiu shfaqet në krahet e futbollistit të njohur, befasohet me dhuratë

Vjollca Haxhiu është një ndër emrat e njohur të skenës muzikore, e cila me zërin dhe stilin e saj unik ka mbledhur pas vetes shumë fansa.Krahas angazhimeve, Vjollca po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon foto e video të ndryshme nga përditshmëria.Së fundmi ajo është takuar me futbollistin e njohur kosovar, që luan për kombëtaren e Zvicrës, Valon Behramin, ku nga takimi me të këngëtarja ka hedhur në instastory edhe dy video.Në videon e parë, të cilën këngëtarja e ka hedhur në instastory për 91 mijë e 100 ndjekësit e saj, dyshja shihen të lumtur dhe duke qeshur.Ndërsa, në videon e dytë, futbollisti Valon Behrami, shihet duke i bërë një dhuratë këngëtares, shkruan rtv21.tv “Faleminderit”, ka shkruar Vjollca krahas videos, ku shihet se lojtari i ka dhuruar nënshkrimin e tij, së bashku me fanellën.

Read More »

Mbulohet Luana Vjollca, e sjell dimrin para kohe

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAinfo.Luana vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një ‘rollkë’.E të tillë, rrallë herë e kemi parë Luanën./ORAinfo/

Read More »

Vjollca Haxhiu befason të gjithë me veshjen, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos për atë të muzikës popullore.Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe si një femër shumë elegante dhe me sharm, shkruan ORAinfo.Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sonte ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me ndyshe se herave tjera ku jemi mesuar ta shohim me fustana të ndrushëm. Edhe kështu Vjollca duket shumë bukur. /ORAinfo/

Read More »

Luana Vjollca i bën ‘zbor’ fotoshopit

Luana Vjollca është një nga moderatorët më të suksesshme të ekranit. Përveç talentit ajo ka bërë për vete shumë fansa me format e saj thuajse perfekte. Që në fillimet e saj është aluduar se ajo ka kryer ndërhyrje në trupin e saj, por ajo e ka mohuar këtë gjë sa herë është pyetur nëpër intervista.Nuk e mohojmë dot faktin se ajo është e bukur dhe format e saj janë bombastike por duket se në foton e saj të fundit i ka rrëshqitur dora paksa me fotoshopin. Le të kujtojmë se së shpejti ajo do t’i rikthehet në ekran me emisionin e saj ‘Shiko kush luan’.The post Luana Vjollca i bën ‘zbor’ fotoshopit appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Ҫfarë ndodhi me të? Luana Vjollca në zi

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAinfo.Luana vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur e tëra në të zeza./ORAinfo/

Read More »

Nuk do t’iu besoni syve, ja si dukej Marina Vjollca në moshën 15 vjeçare

Marina Vjollca është një nga prezantueset më të njohura shqiptare.Ajo shquhet për pamjen e saj të mahnitshme dhe së fundmi edhe për lidhjen me reperin Getoar Selimi.Mirëpo, si duket ajo gjithmonë është dukur kështu dhe nuk ka pasur nevojë për ndërhyrje kirurgjikale apo të ngjashme.Një fotografi e saj si 15-vjeçare e dëshmon një gjë të tillë.

Read More »

Më në fund thyen akullin, Vjollca Haxhiu na prezanton me dashurinë, shaqen të përqafuar

Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos për atë të muzikës popullore.Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe si një femër shumë elegante dhe me sharm, shkruan ORAinfo.Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një fëmijë të cilin e ka quajtur dashuri./ORAinfo/

Read More »