Home / Tag Archives: vjollca

Tag Archives: vjollca

Vjollcën, ajo befason me reagimin

Vjollcën, ajo befason me reagimin

Vjollca Haxhiu është këngëtarja që po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer në publik. Ajo është një prej më të ftuarat të këndojë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell KosovaToday. Këto ditë ajo po qëndron në Ulqin ku duket se do të performojë atje. E për vizitë …

Read More »

Vjollca ju befason me reagimin

Vjollca ju befason me reagimin

Vjollca Haxhiu është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe më në mbrëmje e koncerte, përcjell KosovaToday. Së fundi ajo ka qenë prezente edhe në kanagjegjin e nuses së Milot Rashicës. Belkizi ia ka marrë dorën asaj, e Vjollca nuk ka …

Read More »

Po duken njëra më e bukur se tjetra

Po duken njëra më e bukur se tjetra

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare. Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, përcjell KosovaToday. Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale. Ajo është prezente në shumë dasma këtë …

Read More »

Luana, bën këtë ndryshim të madh

Luana, bën këtë ndryshim të madh

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e njohur nga Shqipëria. Ajo është shumë e komentuar sidomos për format e saj trupore dhe për paraqitjet plot stil, përcjell KosovaToday. Luana është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private. Sot, ajo ka …

Read More »

Shfaqet më tërheqëse se kurrë

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria. Ajo është tejet e komentuar sidomos për paraqitjet dhe për linjat e saj në top formë, përcjell KosovaToday. Luana është shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas aktiviteteve të saj në profesion. Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet …

Read More »

Sapo doli nga frizerja, e ka bërë grimin dhe frizurën

Sapo doli nga frizerja, e ka bërë grimin dhe frizurën

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare. Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, shkruan KosovaToday. Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale. Sot, ajo ka publikuar një foto në …

Read More »

Ka shkuar në dasmë, por pse është nervozuar kështu

Ka shkuar në dasmë, por pse është nervozuar kështu

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare. Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, përcjell KosovaToday. Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale. Sot, ajo ka publikuar një foto ku …

Read More »

Kush është mashkulli që po e shoqëron gjithmonë

Kush është mashkulli që po e shoqëron gjithmonë

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare. Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo. Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale. Sot, ajo ka publikuar një foto në …

Read More »