Trump apo John Bolton? Grenell zbulon se kush propozoi shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi

Richard Grenell, i dërguari i posaçëm amerikan për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë ka treguar se…