Home / TECH / Rrotullohet me veturë dhe refuzon testin e alkoolit, ankohet se ishin duke e ndjekur (Video)
Rrotullohet me veturë dhe refuzon testin e alkoolit, ankohet se ishin duke e ndjekur (Video)

Rrotullohet me veturë dhe refuzon testin e alkoolit, ankohet se ishin duke e ndjekur (Video)

Shaun Michael Lymer nga Lincolnshire e Anglisë, ka humbur kontrollin mbi veturë dhe është rrotulluar nëpër dy kopshte.

 

Kur i kanë shkuar pranë policët, shoferi doli dritarja e makinës, ka refuzuar të kryej testin e alkoolit, duke pretenduar se janë duke e ndjekur dhe ndjehet i kërcënuar, transmeton Telegrafi.

Pasi është dërguar në spital për trajtimin e lëndimeve të lehta, ai ka pranuar se refuzoi t’i bëhej testi, ndërsa pranoi se kishte pirë alkool.

Aksidenti në të cilin nuk u shkaktua ndonjë lëndim në njerëz, ia ka hequr atij katër pikë nga leja e vozitjes, ndërsa detyrohet të paguajë edhe 400 euro.

 

Rrotullohet me veturë dhe refuzon testin e alkoolit, ankohet se ishin duke e ndjekur (Video)
Rrotullohet me veturë dhe refuzon testin e alkoolit, ankohet se ishin duke e ndjekur (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=rdBfXaenvuE

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 23, 2017 3:06 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=89664
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rrotullohet me veturë dhe refuzon testin e alkoolit, ankohet se ishin duke e ndjekur (Video) Rrotullohet me veturë dhe refuzon testin e alkoolit, ankohet se ishin duke e ndjekur (Video)Rating: 4.8