Home / VIDEO / Shiko si Berberi ‘i pret’ veshin, ketij 10-vjeçari , ai kërkon mamin …
Shiko si Berberi ‘i pret’ veshin, ketij 10-vjeçari , ai kërkon mamin ...

Shiko si Berberi ‘i pret’ veshin, ketij 10-vjeçari , ai kërkon mamin …

Shiko si Berberi ‘i pret’ veshin, ketij 10-vjeçari , ai kërkon mamin …

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Shiko si Berberi ‘i pret’ veshin, ketij 10-vjeçari , ai kërkon mamin …

Një berber në Florida është bërë viral pasi një djalë 10 vjeç ra në kurthin e tij. Jude Sannicandro, pronar i ‘Hair Medics’ përdori një vesh me gjak fals për të bindur klientin Vito DiPalma se është prerë.
Ai bëri sikur ia preu veshin aksidentalisht pasi u tmerrua nga një mushkonjë e madh që qëndrontetavolinën e punës.

Vito u tmerrua kur pa se nga veshi i tij po dilte gjak, ndonëse ishte kurth në formë hakmarrjeje për klientin e tij të preferuar.

Sannicandro ka qenë berberi i familjes për dekada dhe bën shpesh shaka të tilla me Vito, por këtë herë ishte vërtetë i frikësuar nga mushkonja false.

“U frikësova shumë sepse atë mëngjes ishte një mushkonjë e tillë reale në tualetin tonë. I thashë Vitos që ta heqë, por ai tha se është shumë i madh për të qarë”, tregoi berberi.

Kështu ngriti kurthin me lejen e prindërve, por 10-vjeçari u qetësua dhe buzëqeshi kur kuptoi se është shaka.

 

Shiko si Berberi ‘i pret’ veshin, ketij 10-vjeçari , ai kërkon mamin ...

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 2, 2018 1:54 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=274022
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shiko si Berberi ‘i pret’ veshin, ketij 10-vjeçari , ai kërkon mamin … Shiko si Berberi ‘i pret’ veshin, ketij 10-vjeçari , ai kërkon mamin …Rating: 4.8