Home / 2017 / Maj

Monthly Archives: Maj 2017

Filmi i plot shqip – Kthimi i Kthimi i hakmarrjes 2017

Filmi i plot shqip - Kthimi i Kthimi i hakmarrjes 2017

Filmi Koha e Hakmarrjed eshte realizuar nga Skenari & Regji : Majlinda Kryeziu si dhe Gjerime & Montazh: Maf Productiom, Mensur Kadriu. Filmi flet vet shikone videon e filmit eshte shume interesante. Video e plote mund ta shikoni ketu :       Filmin mund ta shikoni me posht.

Read More »

Miranda Kerr dhe Evan Spiegel martohen

Miranda Kerr dhe Evan Spiegel martohen

Modelja e famshme Miranda Kerr, ish-bashkëshorte e Orlando Bloom, ka lidhur kurorë me themeluesin e Snapchat, miliarderin Evan Spiegel. Ceremonia u zhvillua në shtëpinë e çiftit, në Los Angeles. Ajo ishte private, por informacioni i rrjedhur në media tregon se dasma ka qenë luksoze dhe me shumë klas, shkruan Bordo.al. …

Read More »

Fiorentina: Musa e Dona, gjithçka për çift imun

Fiorentina: Musa e Dona, gjithçka për çift imun

Fiorentina diskuton me Katerinën në lidhje me strategjitë dhe sjelljet brenda shtëpisë. Ajo e këshillon atë që si çift të mos ndryshojnë sjellje, sepse është më keq dhe si shembull për të ilustruar idenë që ka merr çiftin Musa dhe Dona, që sipas saj kanë ndryshuar drastikisht sjellje. “Qëndroni ata …

Read More »

Të kujt kanë rënë në shesh?

Të kujt kanë rënë në shesh?

Fiorentina po diskutonte me Elsamedin dhe Ambran dasmën mes Fotinisë dhe Danjelit kur nga dera e shtëpisë del jashtë Olsi, që shkon për të vendosur rroba për të tharë. E këtu, Olsi vë re se një palë mbathje femrash janë në tokë dhe i njeh të kujt janë. “I kanë …

Read More »

Elsamedi nuk beson tek vërtetësia e martesës Danjel-Fotini

Elsamedi nuk beson tek vërtetësia e martesës Danjel-Fotini

Elsamedi është një prej banorëve më mosbesues në lidhje me martesën mes Danjelit dhe Fotinisë. Ai thotë se koha e pakët që ata kanë patur në dispozicion për të njohur njëri-tjetrin, nuk justifikon vendimin e marrë prej tyre për të lidhur kurorë. Këtë ide Elsamedi e ndan me Fiorentinën. “Nëse …

Read More »

Lupçe do të blejë shtëpinë e tezes së Donaldit

Lupçe do të blejë shtëpinë e tezes së Donaldit

Në 24 orë izolim në shtëpinë e Big Brotherit nuk diskutohet vetëm për bukën, xhelozitë dhe zënkat e tjera që kanë banorët mes tyre. Banorët flasin edhe për jetën jashtë dhe pasuritë e patundshme janë një temë e preferuar e Donaldit. Duke folur me Olsin dhe Lupçen ai thotë se …

Read More »

Fotinia: Po të mundej, vëllai do vinte në dasmë

Fotinia: Po të mundej, vëllai do vinte në dasmë

Që prej ditës së djeshme, Fotinia është mërzitur nga fakti që në martesën e saj me Danjelin në Big Brother nuk pati asnjë familjar të pranishëm. Ajo thotë se të Danjelit të paktën i erdhi e motra, ndërsa asaj nuk i erdhi asnjë. Por është një person që do të …

Read More »

Danjeli e provokon, Musa e shpërfill

Danjeli e provokon, Musa e shpërfill

Kur u kalon Musa përpara nga oborri në drejtim të shtëpisë, Danjeli dhe Fotinia ndodheshin të ulur tek këndi i cigares. Këtu që të dy vendosin ta provokojnë, por Musa i shpërfill dhe nuk u kthen përgjigjje. Danjeli: Si je Musa? Fotini: Nuk flet fare. Kështu bëjnë skuthat. Danjeli: Është …

Read More »

Fotinia e zhgënjyer: Nuk e prisja…

Fotinia e zhgënjyer: Nuk e prisja…

Pas debateve me banorët e tjerë në oborr, Danjeli dhe Fotinia kthehen në dhomën e çiftit lider. Fotinia thotë se nga të gjithë e priste këtë sjellje, me përjashtim të Olsit dhe të çiftit Lupçe Katerina. “Jam shumë e zhgënjyer se nuk e prisja që të jenë kaq të ftohtë …

Read More »