Home / BOTA / LAJMI I FUNDIT: Rritet numri i viktimave nga tragjedia në Shkup

LAJMI I FUNDIT: Rritet numri i viktimave nga tragjedia në Shkup

LAJMI I FUNDIT: Rritet numri i viktimave nga tragjedia në Shkup

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Është rritur numri i personave që kanë humbur jetën nga aksidenti tragjik në Shkup.

Ka ndërruar jetë gjatë natës edhe një person duke e çuar në 15 numrin e përgjithshëm të viktimave të autobusit që u rrokullis mbrëmë në rrugën Shkup – Tetovë në afërsi të fshatit Llaskarcë.

Të lënduarit tjerë vazhdojnë të qëndrojnë në spitalin “8 Shtatori” dhe disa me lëndime të lehta janë lëshuar në mjekim shtëpiak, shkruan TetovaSot.

Ndryshe sot në komunën e Gostivarit do të mbahet mbledhje komemorative ku do të marrë pjesë edhe kryeministri Zoran Zaev.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 11:22 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424794
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . LAJMI I FUNDIT: Rritet numri i viktimave nga tragjedia në Shkup LAJMI I FUNDIT: Rritet numri i viktimave nga tragjedia në ShkupRating: 4.8