.
Tuesday , July 16 2019
Home / INTERESTING / Voziti nëpër lagje me pishinën sipër makinës, brenda së cilës ndodheshin dy fëmijët e saj

Voziti nëpër lagje me pishinën sipër makinës, brenda së cilës ndodheshin dy fëmijët e saj

Voziti nëpër lagje me pishinën sipër makinës, brenda së cilës ndodheshin dy fëmijët e saj

Jennifer Yeager nga Illinois i Shteteve të Bashkuara, është arrestuar nga policia, për shkak të vozitjes së rrezikshme.

Nëna 49-vjeçare, kishte shkuar deri te disa të afërm ku e kishte fryrë një pishinë fëmijësh, ndërsa më pas e ka vënë sipër makinës dhe ka vozitur nëpër lagje, transmeton Telegrafi.

“Brenda pishinës, ishin edhe dy fëmijët e saj, në mënyrë që objekti të mos rrëshqiste nga pjesa e sipërme” thuhet në raportin e arrestimit të saj.

Derisa nuk është shkaktuar ndonjë lëndim, atë e kanë liruar nga arresti, ndërsa pritet që së shpejti të del para drejtësisë. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454839
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Voziti nëpër lagje me pishinën sipër makinës, brenda së cilës ndodheshin dy fëmijët e saj Voziti nëpër lagje me pishinën sipër makinës, brenda së cilës ndodheshin dy fëmijët e sajRating: 4.8