.
Friday , July 19 2019
Home / BOTA / Momenti kur mësuesja godet një pesëvjeçare – nëna e saj e kuptoi kur pa diçka në krahun e vogëlushes amerikane (Video)

Momenti kur mësuesja godet një pesëvjeçare – nëna e saj e kuptoi kur pa diçka në krahun e vogëlushes amerikane (Video)

Momenti kur mësuesja godet një pesëvjeçare – nëna e saj e kuptoi kur pa diçka në krahun e vogëlushes amerikane (Video)

Një mësuese e shkollës fillore në Kansas është kapur nga kamerat duke goditur një nxënës pesëvjeçar në kopshtin e fëmijëve.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, mësuesja Crystal Smith u kap nga pamjet e kamerave të sigurisë në shkollën fillore “Bluejacket Flint” në Shawnee duke shkelmuar një foshnjë, i cili ishte fshehur në një bibliotekë më 21 shkurt.

Në pamje, mësuesja mund të shihet duke iu afruar vajzës së re dhe duke e kapur për krahu për ta nxjerrë jashtë nga aty, duke e shkelmuar prapë pasi vajza shtrihet në tokë.

Kur nëna e vajzës e mori atë nga shkolla dhe pyeti se si ishte dita e saj, fëmija u përgjigj: “Nuk më pëlqen mësuesja ime. Ajo më goditi”.

Nëna e saj vuri re pastaj një shenjë të madhe në krahun e fëmijës.

E zemëruar, ajo ka telefonuar drejtorin e shkollës për të mësuar rreth asaj që ndodhi. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 29, 2019 9:22 am ne link https://kosovatoday.com/?p=444172
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Momenti kur mësuesja godet një pesëvjeçare – nëna e saj e kuptoi kur pa diçka në krahun e vogëlushes amerikane (Video) Momenti kur mësuesja godet një pesëvjeçare – nëna e saj e kuptoi kur pa diçka në krahun e vogëlushes amerikane (Video)Rating: 4.8