Home / SHOWBIZ / Adelina na prezanton për herë të parë me veturën e saj super-luksoze

Adelina na prezanton për herë të parë me veturën e saj super-luksoze

Adelina na prezanton për herë të parë me veturën e saj super-luksoze

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adelina Tahiri është këngëtarja që u bë e njohur dhe e përfolur në publik që në daljen e saj të parë.

Përveç për zërin dhe pamjen e saj, ajo u përfol shumë edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Ajo është e lidhur me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe me të cilin tani ka një djalë.

E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Adelina sot ka postuar një foto ku shihet vetura e saj super-luksoze./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 10:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424416
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adelina na prezanton për herë të parë me veturën e saj super-luksoze Adelina na prezanton për herë të parë me veturën e saj super-luksozeRating: 4.8