Home / SHOWBIZ / Almeda dhe Çenari dalin së bashku, nuk e besoni sa kilogramë ka shtuar bukuroshja shqiptare

Almeda dhe Çenari dalin së bashku, nuk e besoni sa kilogramë ka shtuar bukuroshja shqiptare

Almeda dhe Çenari dalin së bashku, nuk e besoni sa kilogramë ka shtuar bukuroshja shqiptare

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Almeda dhe Tolga, janë çifti më i përfolur aktualisht.

Almeda Abazi është në prag të lindjes së fëmijës së saj të parë me bashkëshortin, Tolgahan Sayisman.

Çifti i njohur, duket ditët e fundit të pritjes së ëmbël po i shijojnë pafund në shoqëri të njëri-tjetrit, shkruan Indeksonline.

Almeda a publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku u shfaq së bashku me aktorin e njohur turk derisa të dy dukeshin për mrekulli. Ajo çfarë vërhet janë kilot e tepërta te Almeda.

Fotografia ishte e shkrepur në Stamboll atje ku çifti jetojnë dhe veprojnë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 25, 2019 12:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=431625
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Almeda dhe Çenari dalin së bashku, nuk e besoni sa kilogramë ka shtuar bukuroshja shqiptare Almeda dhe Çenari dalin së bashku, nuk e besoni sa kilogramë ka shtuar bukuroshja shqiptareRating: 4.8