Home / SHOWBIZ / Bëhen bashkë Blero dhe Teuta, kjo është arsyeja

Bëhen bashkë Blero dhe Teuta, kjo është arsyeja

Bëhen bashkë Blero dhe Teuta, kjo është arsyeja

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, ka treguar se ka filluar xhirimet për videoklipin e këngës së re, shkruan rtv21.

Portali rtv21.tv mëson se kënga e re e Bleros do të jetë në bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Teuta Selimi.

Ky bashkëpunim pritet që pritet shumë shpejt të publikohet.

Ndryshe, “Falja” është kënga e fundit që Blero ka sjell në bashkëpunim me Gasso X Fissi në fillim të muajit shkurt, ndërsa projekti i fundit muzikor nga Teuta “Zemrën Fale” është publikuar në dhjetor të vitit 2018.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 1, 2019 1:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=434568
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bëhen bashkë Blero dhe Teuta, kjo është arsyeja Bëhen bashkë Blero dhe Teuta, kjo është arsyejaRating: 4.8