Home / SHOWBIZ / Dyshoi se po e tradhtonte, ja si u rrah modelja serbe nga i dashuri i saj nga Turqia

Dyshoi se po e tradhtonte, ja si u rrah modelja serbe nga i dashuri i saj nga Turqia

Dyshoi se po e tradhtonte, ja si u rrah modelja serbe nga i dashuri i saj nga Turqia

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e çiftit në Stamboll.Modelja serbe Tanja Dukiç ka pësuar lëndime të rënda trupore pas sulmit fizik nga i dashuri i saj, Cagri Tortop në banesën e tyre në Stamboll.Mediat serbe raportojnë se Tortop, producent i njohur turk kishte dyshuar se serbja po flirtonte me një fotograf gjatë një sesioni të realizuar së fundmi dhe ushtroi dhunë fizike ndaj saj. Dukiç në një prononcim për mediat serbe ka thënë se pas lajmërimit të policisë, Tortop ka dhënë deklarata të rrejshme se lëndimet e saja ishin të vetshkaktuara.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 9:55 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451347
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dyshoi se po e tradhtonte, ja si u rrah modelja serbe nga i dashuri i saj nga Turqia Dyshoi se po e tradhtonte, ja si u rrah modelja serbe nga i dashuri i saj nga TurqiaRating: 4.8