Home / SHOWBIZ / E keni menduar shumë më të ri, do të befasoheni sa vite mbush sot Adrian Gaxha

E keni menduar shumë më të ri, do të befasoheni sa vite mbush sot Adrian Gaxha

E keni menduar shumë më të ri, do të befasoheni sa vite mbush sot Adrian Gaxha

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adrian Gaxha është këngëtari shqiptar nga Maqedonia dhe që u bë i njohur për publikun që në daljen e parë në skenë.

Që nga fillimi ai solli për publikun vetëm hite të padiskutuara që mbetën përherë në kujtesën e dëgjuesve.

Tani është më pak i angazhuar në muzikë se sa më parë, mirëpo është shumë aktiv në rrjete sociale.

Sot, ai feston ditëlindjen dhe ndonëse duket shumë më i ri ai sot mbush 35 vite ./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 9:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424382
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E keni menduar shumë më të ri, do të befasoheni sa vite mbush sot Adrian Gaxha E keni menduar shumë më të ri, do të befasoheni sa vite mbush sot Adrian GaxhaRating: 4.8