Home / SHOWBIZ / E lodhur dhe e zbehtë, ja si duket në jetën reale Jasemini

E lodhur dhe e zbehtë, ja si duket në jetën reale Jasemini

E lodhur dhe e zbehtë, ja si duket në jetën reale Jasemini

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Aktorja e njohur turke, Hazal Türesan e cila i dha jetë rolit të “Jaseminit” në serialin “Zonja Fazilet dhe të bijat” në realitet është një person krejt tjetër.

Ajo përveç pamjes, shumë më ndryshe është edhe nga karakteri i Jaseminit. Aktorja në rolin e Jaseminit mundohet të bëhet pengesë për të gjithë me mashtrimet dhe dredhitë e saj.

Por, Hazal komentohet si një person i dashur dhe i afërt me të tjerët. Hazal Türesan u lind në vitin 1985 në Ankara dhe tani ajo është 33-vjeçare, transmeton rtv21.tv. Hazal përfundoi arsimin fillor dhe të mesëm në Ankara.

Ajo mbaroi edhe studimet universitare në Ankara ku studioi aktrimin. Ajo vazhdimisht publikon fotografi familjare në llogarinë e saj Instagram, duke mos e përjashtuar edhe të dashurin e saj Cagri Citanak.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 12, 2019 10:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403479
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E lodhur dhe e zbehtë, ja si duket në jetën reale Jasemini E lodhur dhe e zbehtë, ja si duket në jetën reale JaseminiRating: 4.8