.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / E tëra në të kuqe, Majlinda po ‘çmend’ me këtë pamje

E tëra në të kuqe, Majlinda po ‘çmend’ me këtë pamje

E tëra në të kuqe, Majlinda po ‘çmend’ me këtë pamje

Majlinda Zeka tani është shumë e përfolur në publik e media rozë.

Ajo u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Majlinda është një nënë shumë e përkushtuar mirëpo, krahas kësaj ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar dhe e veshur në të kuqe, e kështu po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:36 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441674
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E tëra në të kuqe, Majlinda po ‘çmend’ me këtë pamje E tëra në të kuqe, Majlinda po ‘çmend’ me këtë pamjeRating: 4.8