Home / SHOWBIZ / Engji e veshur me shumë stil, na prezanton me veturën super-luksoze

Engji e veshur me shumë stil, na prezanton me veturën super-luksoze

Engji e veshur me shumë stil, na prezanton me veturën super-luksoze

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet socialem, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe na prezanton me veturën e saj luksoze./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 12, 2019 5:43 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403311
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Engji e veshur me shumë stil, na prezanton me veturën super-luksoze Engji e veshur me shumë stil, na prezanton me veturën super-luksozeRating: 4.8