.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata nga martesa e tyre kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

E lulja nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e tyre në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me këngëtaren e njohur, Violetë Kajtazi, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:40 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441699
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e saj Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e sajRating: 4.8