Home / SHOWBIZ / Me flokët dredha-dredha dhe me këtë grim, Agnesa po duket më e bukur se kurrë

Me flokët dredha-dredha dhe me këtë grim, Agnesa po duket më e bukur se kurrë

Me flokët dredha-dredha dhe me këtë grim, Agnesa po duket më e bukur se kurrë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Është një prej modeleve më të suksesshme shqiptare.

Agnesë Vuthaj u bë e njohur në publik që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Që nga athëherë ajo ka qenë gjithmonë në qender të mediave dhe publikut.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Agnesa sot ka postuar një foto ku shihet me një paraqitje më ndryshe në pamje, por që duket shumë bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 2, 2019 12:00 am ne link https://kosovatoday.com/?p=434911
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Me flokët dredha-dredha dhe me këtë grim, Agnesa po duket më e bukur se kurrë Me flokët dredha-dredha dhe me këtë grim, Agnesa po duket më e bukur se kurrëRating: 4.8