Home / SHOWBIZ / Motrat Istrefi me një këngë së bashku (Video)

Motrat Istrefi me një këngë së bashku (Video)

Motrat Istrefi me një këngë së bashku (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Era istrefi dhe Nora istrefi kanë gati një projekt të tyre së bashku

Premtimi i Erës për ta bërë një hit me motrën e saj, Nora Istrefi është shumë afër për t’u realizuar.

Kështu s’paku kanë shkruar disa portale sot, derisa Nora ka disa muaj që nuk ka ardhur me ndonjë këngë të re.

Për herë të fundit Nora realizoi bashkëpunimin e saj me Skerdin “M’ke mungu”, një këngë ritmike kjo e cila ka më shumë se gjashtë milionë klikime në Youtube, shkruan GazetaExpress.

Arsyeja pse besohet që Nora dhe Era do të sjellin këngë të re është se ato janë parë në Prishtinë s’bashku shpesh muajin e fundit, derisa Era kishte lënë Amerikën për t’u kthyer në Kosovë në mesin e disa projekteve të saj të rëndësishme atje.

Kënga e fundit e Erës është ajo e publikuar para një muaji, “Like Mike” me Dimitri Vargas, një këngë që ka kaluar një milionë klikime në Youtube. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

After you👀 @houseofcb 💚

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

View this post on Instagram

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 15, 2019 2:12 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437588
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Motrat Istrefi me një këngë së bashku (Video) Motrat Istrefi me një këngë së bashku (Video)Rating: 4.8