Home / SHOWBIZ / Nuk e keni ditur, por kjo aktore shumë e njohur është e dashura e ‘Kemalit’

Nuk e keni ditur, por kjo aktore shumë e njohur është e dashura e ‘Kemalit’

Nuk e keni ditur, por kjo aktore shumë e njohur është e dashura e ‘Kemalit’

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

‘Kemal’ është roli i cili e bëri të njohur aktorin turk Mert altınışık.

Ndonëse luajti edhe në shumë filma dhe seriale të tjera, me këtë rol ai u bë tejet I njohur sin ë publikun turk ashtu edhe në ata të huaj, shkruan ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar ai u bë tejet I njohur dhe I pëlqyer me këtë rol.

Jashtë nga seriali mediat turke flasin se ai është në lidhje me aktoren e njohur turke Hazal Eylül./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 7:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423671
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nuk e keni ditur, por kjo aktore shumë e njohur është e dashura e ‘Kemalit’ Nuk e keni ditur, por kjo aktore shumë e njohur është e dashura e ‘Kemalit’Rating: 4.8