.
Saturday , July 20 2019
Home / SPORT / Chelsea ia terron Barcelonës, po ia merr yllin e madh

Chelsea ia terron Barcelonës, po ia merr yllin e madh

Chelsea ia terron Barcelonës, po ia merr yllin e madh

Chelsea e ka bërë Philippe Coutinho prioritetin e tyre primar për afatin e verës, raporton Le10Sport.

Ylli i Barcelonës është i palumtur pas një viti e gjysmë në Camp Nou, dhe Blutë kanë bërë të qartë se do të bëjë gjithçka që duhet për ta nënshkruar atë, përcjell ORAinfo.

Chelsea është gjithashtu e interesuar për Nicolas Pepe të Lillas, por do të përpiqet të vendosë Coutinhon përpara ndonjë opsioni tjetër./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:35 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441873
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Chelsea ia terron Barcelonës, po ia merr yllin e madh Chelsea ia terron Barcelonës, po ia merr yllin e madhRating: 4.8