.
Tuesday , July 16 2019
Home / SPORT / E dhimbshme: Gruaja e Nainggolan jep lajmin që do t’ua ‘këpusë’ shpirtin

E dhimbshme: Gruaja e Nainggolan jep lajmin që do t’ua ‘këpusë’ shpirtin

E dhimbshme: Gruaja e Nainggolan jep lajmin që do t’ua ‘këpusë’ shpirtin

Një lajm mjaftë i dhimbshëm ka ardhur nga gruaja e Nainggolan.

Gruaja e Radja Nainggolan ka zbuluar se po lufton me kancerin. “Është koha për të shkuar dhe për të luftuar këtë kafshë të shëmtuar …”

Në një postim emocional në Instagram, Claudia Lai Nainggolan foli për mënyrën se si ajo është gati për të filluar një raund të kimioterapisë pas një muaji të ‘frikës dhe të këqijave’.

“Ka qenë një muaj që unë jam zgjuar në mëngjes, duke shpresuar se ky është vetëm një makth”, shkruan ajo në Instagram.

“Shpresoja se kjo ditë do të vinte sa më vonë, por nuk do të ishte. Ditët kanë fluturuar nga, siç ka lumturinë time …

“Prej sot do të filloj një kapitull të ri të jetës sime … Kimioterapia. Dhe kush do të kishte thënë ndonjëherë se Claudia, për një herë në jetën e saj, do të kishte frikë të fillonte një ditë të re … frika është një nënvlerësim.

“Çfarë mund të them, pas ngarkesave lotësh, është koha për të shkuar dhe për të luftuar këtë kafshë të shëmtuar. Falënderoj me gjithë zemrën time familjen dhe miqtë që më kanë ndihmuar të shijoj këtë muaj relaksim në mënyrën më të mirë, duke më dhënë gjithë forcën dhe pozitiven e nevojshme për t’u përballur me gjithçka … por mbi të gjitha ata kanë qenë në gjendje të trajtojnë të gjitha si humor (me një nivel të lartë të durimit)

“Fat i mirë për të gjithë të tjerët që po jetojnë me të njëjtin makth. Kurrë mos e humbni buzëqeshjen tuaj. “

Çifti u martua në vitin 2011 dhe kanë një vajzë, Aysha.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:52 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454977
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E dhimbshme: Gruaja e Nainggolan jep lajmin që do t’ua ‘këpusë’ shpirtin E dhimbshme: Gruaja e Nainggolan jep lajmin që do t’ua ‘këpusë’ shpirtinRating: 4.8