.
Tuesday , July 16 2019
Home / SPORT / Milan dhe Roma po e bëjnë shkëmbimin e madh

Milan dhe Roma po e bëjnë shkëmbimin e madh

Milan dhe Roma po e bëjnë shkëmbimin e madh

Gonzalo Higuain është në pamjet e Romës për të përforcuar sulmin.

Një tjetër emër është Mariano Diaz, i cili së shpejti mund të largohet nga Real Madrid, por ka disa çështje për të zgjidhur, përpara se të jenë në gjendje të bëjnë një lëvizje vendimtare për secilin prej dy objektivave, pasi Patrick Schick mund të shkarkohet, duke pasur parasysh se lojtari dëshiron më shumë kohë duke luajtur.

Sipas Corriere dello Sport, Schick nuk dëshiron të largohet nga rezerva e Edin Dzeko për t’u bërë rezerva e Higuain ose Mariano, përcjell ORAinfo.

Lojtari çek vlerësohet nga trajneri i Milanit Marco Giampaolo, i cili ka punuar me të gjatë kohës së tij dhe Sampdoria.

Ndërkohë, Giallorossi po i kushton vëmendje situatës së Suso.

Klubet po konsiderojnë një marrëveshje shkëmbimi që përfshin dy lojtarët, por për momentin nuk ka negociata reale, vetëm një ide e klubit nga kryeqyteti.

Mbetet për t’u parë nëse një marrëveshje mund të materializohet dhe zhvillimet mund të arrijnë në ditët ose javët e ardhshme. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:55 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454993
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Milan dhe Roma po e bëjnë shkëmbimin e madh Milan dhe Roma po e bëjnë shkëmbimin e madhRating: 4.8