.
Saturday , July 20 2019
Home / SPORT / Ronaldo apo Messi, Hazardi tregon se kush është për të më i miri

Ronaldo apo Messi, Hazardi tregon se kush është për të më i miri

Ronaldo apo Messi, Hazardi tregon se kush është për të më i miri

Eden Hazard thotë se Lionel Messi është më i miri në botë.

Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke arritur rekorde të panumërta me klubet e tyre, për t’u bërë futbollistët e vetëm që kanë arritur të fitojnë nga pesë Topa të Artë.

Messi dhe Ronaldo kanë qenë një burim i vazhdueshëm grindjesh mes tifozëve të futbollit, me debate të pafundme të krijuara mbi çështjen se kush është më i miri në botë.

Por, për Eden Hazard nuk ka dyshime se kush është më i miri i të gjitha kohërave.

“Ju thoni dy më të mirët e të gjitha kohërave. S’ka mundësi. Ata është vetëm një më i miri i të gjitha kohërave. Është Lionel Messi”, ka deklaruar Hazard.

“Dy ndeshjet kundër Barcelonës nuk ishin kujtimet e mia më të mira të vitit 2018. Isha i lumtur që luaja kundër Barcelonës dhe Messit, por nuk mora atë që prisja”

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 12, 2019 8:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403423
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ronaldo apo Messi, Hazardi tregon se kush është për të më i miri Ronaldo apo Messi, Hazardi tregon se kush është për të më i miriRating: 4.8