Edona Llaoshi e ‘kallë’ atmosferën në dasma, dëgjojeni dhe binduni

Edona Llalloshi i “djegë” dasmat, dëgjojeni dhe binduni. Edona Llaloshi mbetet njëra nga këngëtaret më të

Një person therret për vdekje një person në Gjilan

Theret për vdekje një person në Gjilan. Një person është therur për vdekje në Gjilan, hoy…

Kuvendi nuk ka kuorum për votimin e shkarkimit të pesë anëtarëve të KPMSHCK-së, Kuvendi shkon në pauzë

Nuk ka kuorum për votimin e shkarkimit të pesë anëtarëve të KPMSHCK-së, Kuvendi shkon në pauzë.

Milan nis me shpejtësi transferimin e dy super lojtarëve

Milan fillon ‘sprintin’: Dy goditje në mesfushë pranë zyrtarizimit. Milan është shumë pranë një goditjeje në

Vuçiq paralajmëron: Serbia së shpejti nis ndërtimin dhe rindërtimin e spitaleve në Kosovë

Vucic: Serbia së shpejti nis ndërtimin dhe rindërtimin e spitaleve në Kosovë. Presidente de serbia, Aleksandar

Castigado con 2 mijë euro gjobë pasi mashtroi duke i marrë 10 mijë euro në emër të bamirësisë

Mashtroi duke i marrë 10 mijë euro në emër të bamirësisë, dënohet me 2 miles de euros…

Ministri i Mbrojtjës s’tregon arsyen e pjesëmarrjes së Prindon Sadriut në “Defender Europe 2021”, Musliu kërkon shkarkimin e tij

Ministri Mehaj s’tregon arsyen e pjesëmarrjes së Prindon Sadriut në “Defender Europe 2021”, Musliu kërkon shkarkimin

Ramush Haradinaj me disa pyetje për Kurtin: Trego, a je për Asociacion gjeografik

Haradinaj me disa pyetje për Kurtin: Trego, a je për Asociacion gjeografik. Kreu i AAK-së dhe

Sahatqija e LDK-së kritikon Albin Kurtin: E ke publikuar të përmbysur simbolin e presidentit francez

Funcionario de LDK critica a Albin Kurti: E ke publikuar të përmbysur simbolin e presidentit francez. Zyrtarja

Nëna e Caroline Crouch kërkon kujdestarinë ekskluzive të mbesës, avokati: Në Athinë Lydia do të jetë vajza e vrasësit

Nëna e Caroline Crouch ka kërkuar kujdestarinë ekskluzive të mbesës, Lydia për ta marrë atë në

Zbulohet çfarë biseduan Benzema dhe Ronaldo në fushë

Benzema tregon se për çfarë bisedoi me Ronaldon në fushë. Karim Benzema ka treguar se ai

Learta po tenton të dobësohet, këso ushtrime po bën në palestër ajo

Ella sigue siendo uno de los nombres más comentados en público.. Learta Jakupi u bë