Home / KURIOZITETE / Befasia e pakëndshme derisa qëndronte sipër fëmijës së vogël (Video)

Befasia e pakëndshme derisa qëndronte sipër fëmijës së vogël (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=16aah_cq8UA

Befasia e pakëndshme derisa qëndronte sipër fëmijës së vogël (Video)AJ Rayment nga Ontario i Kanadasë është befasuar nga Nicolas i vogël, i cili i volli në fytyrë.

Derisa ishte shumë afër, fytyra tij u mbulua nga të vjella dhe ai u largua me shpejtësi, transmeton Telegrafi.

“Ishte e papritshme dhe nga habia e lëshova telefonin, por më pas nuk mund të ndaloja së qeshuri”, ka thënë nëna e fëmijës, që e filmonte ngjarjen.

Momenti qesharak që mund ta shihni më poshtë, është postuar në internet dhe po bën xhiro në rrjetin social.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Befasia e pakëndshme derisa qëndronte sipër fëmijës së vogël (Video) Befasia e pakëndshme derisa qëndronte sipër fëmijës së vogël (Video)Rating: 4.8