Home / KURIOZITETE / Shpëtohen këlyshët që kishin ngecur në gropën me zift (Video)

Shpëtohen këlyshët që kishin ngecur në gropën me zift (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=ATrgB_nt0W8

 

 

Shpëtohen këlyshët që kishin ngecur në gropën me zift (Video)

Vullnetarët në Noyabrsk të Rusisë, i kanë shpëtuar tre këlyshë që kishin ngecur në ziftin e tharë.

Mirëpo, nuk mundën të shpëtojnë edhe të katërtin, që ngordhi gjatë procesit të shpëtimit, transmeton Telegrafi.

Nuk dihet si kanë përfunduar në atë hapësirë, ku masa iu ka pamundësuar largimin.

Raportohet se qentë e vegjël janë pastruar dhe tani mund të lëvizin normal.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shpëtohen këlyshët që kishin ngecur në gropën me zift (Video) Shpëtohen këlyshët që kishin ngecur në gropën me zift (Video)Rating: 4.8