Home / KURIOZITETE / Turistja seksi në “luftë” me policin, deshi ta arrestonte duke e akuzuar për vjedhje (Video)

Turistja seksi në “luftë” me policin, deshi ta arrestonte duke e akuzuar për vjedhje (Video)

 

Turistja seksi në “luftë” me policin, deshi ta arrestonte duke e akuzuar për vjedhje (Video)

 

Një video e postuar së fundmi në Youtube tregon momentin kur një oficer policie arreston me forcë një turiste femër, e cila iu vërsul kur shkoi të denonconte një vjedhje.

Femra brune nuk pranon që të arrestohet dhe nis t’i bërtasë e përpiqet ta godasë policin.

Në këtë moment, përcjell javanews.al, polici e kap nga flokët turisten dhe e përplas nëpër karriget e zonës së pritjes, para se ta prangosë.

Ngjarja thuhet se ka ndodhur në Ibiza të Spanjës, ditën e hënë.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Turistja seksi në “luftë” me policin, deshi ta arrestonte duke e akuzuar për vjedhje (Video) Turistja seksi në “luftë” me policin, deshi ta arrestonte duke e akuzuar për vjedhje (Video)Rating: 4.8