Home / LAJME / Tre kundërshtaret politike shqiptare bien dakort: Duhet një pakt kombëtar për integrimin
Tre kundërshtaret politike shqiptare bien dakort: Duhet një pakt kombëtar për integrimin

Tre kundërshtaret politike shqiptare bien dakort: Duhet një pakt kombëtar për integrimin

Tre kundërshtaret politike shqiptare bien dakort: Duhet një pakt kombëtar për integrimin
Tre kundërshtaret politike shqiptare bien dakort: Duhet një pakt kombëtar për integrimin
Deputetja e PS-së, Elisa Spiropali, ajo e PD-së, Grida Duma si dhe deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha mbështesin në studion e “Tonight Ilva Tare” një pakt të ri kombëtar për procesin e integrimit.
Pjesë nga deklaratat:

Spiropali: Duhet të kemi një marrëveshje të re kombëtare.

Krasniqi: të mos kemi kriminelë në politikë.

Gjosha: Nëse flisni për një marrëveshje Rama-Basha unë nuk di të them. Sa herë të flitet për integrimin, unë si LSI do të jem aty për të diskutuar që procesi të ecë përpara.

Duma: Mendoj që është i nevojshëm, pa diskutim. A mund të ketë apo jo, duhet që pakti të jetë i respektueshëm dhe duhet hedhur në letër./oranews

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 17, 2017 7:14 am ne link https://kosovatoday.com/?p=86872
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tre kundërshtaret politike shqiptare bien dakort: Duhet një pakt kombëtar për integrimin Tre kundërshtaret politike shqiptare bien dakort: Duhet një pakt kombëtar për integriminRating: 4.8