LDK zyrtarizon Sibel Halimin për kryetare të Ferizajt

Lidhja Demokratike e Kosovës ka zyrtarizuar kandidaturën e Sibel Halimit për kryetare të Ferizajt. “Dega e

Suspendohet zyrtari i Komunës së Obiliqit që i kërkoi favore një gruaje për rregullim dokumentesh

Një zyrtar i Gjendjes Civile është suspenduar nga puna dhe arrestuar pasi që i dyshohet se

Milan merr vendimin përfundimtar për të ardhmën e Haugen

Eintracht Frankfurti dhe Wolfsburgu janë të interesuar për Jens Petter Hauge, mirëpo Milani dëshiron vetëm ta

Fustanin krejt ‘xixa-xixa’, Gili është gati me shku në dasmë sonte

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo është pjesë e skenës që një

Familjari që humbi motrën e mbesën në aksident: Sot ishte caktuar dita e fejesës, prandaj janë nisur vijnë më herët

Vëllau i Valentina Binakaj, e cila humbi jetën tragjikisht bashkë me vajzën e saj, Erlindën në

Nesër pritet t’i ndërrohet emri iniciativës së Minishengenit, Rama nuk e komenton mungesën e Kurtit

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev priti homologun nga Shqipëria Edi Rama dhe Presidentin e

Rritja e rasteve, infektologu kosovar flet për variantin Delta

58 rastet e reja sot nuk dihet a janë Delta, flet infektologu Tolaj. Numri i rasteve

Pasi nisi stërvitjet të Juventus, Ronaldo ka një mesazh për tifozët e tij

Cristiano Ronaldo thyen heshtjen dy ditë pas kthimit të tij në Torino. Portugezi ka publikuar një

Lirohen nga spitali i Kroacisë edhe dy bashkatdhetarë, tre tjerë do të lirohen nesër

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka njoftuar se janë liruar nga spitali i Kroacisë

Gjermania pro liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim sekretarin e Shtetit në Ministrinë e

Ky grim e ka transformuar krejt Kaltrina Mikushnicën

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

‘Vëllain e përcolla për në Gjermani para 10 ditëve, u kthye i vdekur’

Këtë pasdite i është dhënë lamtumira e fundit Ahmet Hoxhës nga Randobrava në Prizren, njërit nga