Home / SHOWBIZ / Adelina Ismaili tani është një grua e përkushtuar në shtëpi (Foto)

Adelina Ismaili tani është një grua e përkushtuar në shtëpi (Foto)

Adelina Ismaili tani është një grua e përkushtuar në shtëpi (Foto)Ka një kohë që Adelinën nuk e kemi parë në skenë, por fama e dikurshme ende e mban në rubrikën rozë, .

Nuk poston shpesh në Instagram dhe nuk shfaqet më provokuese.

Adelina ka gjetur një jetë të qetë familjare krahë burrit të saj, dhe si duket nuk do ta prishë qetësinë e saj.

Një foto që paraqet një grua në mes dhe punët e saj të shtëpisë e tregon që sa shumë mundohet një grua shtëpiake.

E kjo duket se po ndodh edhe me Adelinën e cila është pajtuar me këtë karikaturë.
‘Miq shihemi në ora 21’ ka shkruar mbi foto, që tregon se në këtë orë kryhet orari i punës për të.

Adelina Ismaili tani është një grua e përkushtuar në shtëpi (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adelina Ismaili tani është një grua e përkushtuar në shtëpi (Foto) Adelina Ismaili tani është një grua e përkushtuar në shtëpi (Foto)Rating: 4.8