Home / SHOWBIZ / Aferdita Demaku prezanton dy fëmijët, cili i ngjan më shumë? (Foto)

Aferdita Demaku prezanton dy fëmijët, cili i ngjan më shumë? (Foto)

Aferdita Demaku prezanton dy fëmijët, cili i ngjan më shumë? (Foto)Aferdita Demaku duket se edhe në këtë kohë të ngjeshur të dasmave, po gjen kohë për fëmijët e saj, .

Në këtë fotografi ajo ia shpeh dashurinë dy më të dashurve të saj. Vajza dhe djali, janë ata për të cilët Aferdita i përkushtohet edhe më shumë profesionit.

Por, cili i ngjan më shumë asaj?

Vajza me të cilën edhe pati një bashkëpunim, duket se është kopja e saj, por jo edhe djali.

Aferdita Demaku prezanton dy fëmijët, cili i ngjan më shumë? (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Aferdita Demaku prezanton dy fëmijët, cili i ngjan më shumë? (Foto) Aferdita Demaku prezanton dy fëmijët, cili i ngjan më shumë? (Foto)Rating: 4.8