Home / SHOWBIZ / Emocionuese: Besnik Qaka i flet vajzës së tij në barkun e Lolitës, ja si e ‘shqelmon’ ajo (Video)
Emocionuese: Besnik Qaka i flet vajzës së tij në barkun e Lolitës, ja si e ‘shqelmon’ ajo

Emocionuese: Besnik Qaka i flet vajzës së tij në barkun e Lolitës, ja si e ‘shqelmon’ ajo (Video)

Besnik Qaka i grupit NRG Band shumë shpejt do bëhet baba pasi siç dihet tashmë bashkëshortja e tij Lolita është në muajin e 7 të shtatzënisë dhe këtë pranverë çifti do bëhen me vajzë.

Ndryshe nga shumë vajza të famshme që këtë periudhë mundohen ta shijojnë në privatësi, Lolita ka postuar shpeshherë foto duke treguar barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa së fundmi ajo ka publikuar një video të ëmbël të momentit kur bebi i shkelmon në bark.

Besniku shihet duke i folur vajzës ndërsa ajo shkelmon barkun e Lolitës duke e bërë çiftin të buzëqeshin të lumtur. Ndiqeni në videon më poshtë./xing

 

 

Emocionuese: Besnik Qaka i flet vajzës së tij në barkun e Lolitës, ja si e ‘shqelmon’ ajo

 

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 12, 2018 7:58 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=149239
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Emocionuese: Besnik Qaka i flet vajzës së tij në barkun e Lolitës, ja si e ‘shqelmon’ ajo (Video) Emocionuese: Besnik Qaka i flet vajzës së tij në barkun e Lolitës, ja si e ‘shqelmon’ ajo (Video)Rating: 4.8